sklepy internetowe domeny hosting strony www promocje pomoc kontakt
,

 

kemodesign

strony www
sklepy internetowe
CMS
CRM
b2b


  CRM

Zarządzanie relacjami z klientami lub System relacji z klientami (CRM (ang.) Customer Relationship Management) to zestaw narzędzi i procedur istotnych w zarządzaniu kontaktami z klientami.

CRM należy traktować nie tylko jako narzędzie, ale jako część strategii i filozofii biznesu, gdzie stały kontakt i zadowolenie klienta jest kluczową wartością. Istotną kwestią jest zapewnienie jednolitego systemu we wszystkich procesach biznesowych - od początku procesu sprzedaży poprzez serwis do sporządzania odpowiednich statystyk wykorzystywanych przy tworzeniu portfela produktów.

Sprawne działanie systemu CRM nie byłoby możliwe bez systemów baz danych i systemów informatycznych.

Tworzym systemy CRM na indywidualne zamówienia klienta, nasze doświadczenie pozwala przenieść pomysły klientów na tworzone oprogramowanie.


zobacz również:

Nie znasz języków programowania ? Ale chcesz samodzielnie zarządzać treścią na stronie internetowej ?
Nasz program activeCMS jest tym czego szukasz !!
. wyślij zapytanie
zobacz więcej
Chcesz założyć sklep internetowy. activeShop24 to kompleksowe rozwiązanie dla twojej firmy. Stabilne oprogramowanie, profesjonalni doradcy. Wsparcie w kampaniach marketingowych, 10 letnie dościawdznie na rynku. To atuty, które przemawiają za naszym produktem.
. wyślij zapytanie
zobacz więcej
Jeszcze nigdy prowadzenie Biura Nieruchomości nie było tak proste. activeBON to połączenie systemu CMS z bazą danych ogłoszeń biura nieruchomości. Prowadzisz biuro obrotu nieruchomościami ? Ten system jest dla ciebie !
. wyślij zapytanie
zobacz więcej


,
Biuro Obsługi Klienta kemo.pl: tel. 61 8534063, fax 618534062, e-mail: bok@kemo.pl
© 1998 - 2012 kemo.pl