sklepy internetowe domeny hosting strony www promocje pomoc kontakt
,

 

kemodesign

strony www
sklepy internetowe
CMS
CRM
b2b


Strony internetowe na stałe wpisały się w krajobraz naszej, nie tylko wirtualnej, rzeczywistości. Dobrze zaprojektowane usprawniają nasze życie (np. nie musimy już spędzać czasu w kolejkach do okienka bankowego) oraz są źródłem wielu cennych informacji, których zdobycie jeszcze kilka lat temu trwałoby wiele godzin, dzisiaj trwa kilka sekund.

Warto zatem zdecydować się na to, by w przestrzeni wirtualnej znaleźć również miejsce dla naszej firmy/ działalności i w ten prosty sposób komunikować się z naszymi klientami i partnerami w biznesie.

Kemodesign.pl wspiera Cię w realizacji wizji zaistnienia w sieci za pomocą m. in. tworzenia stron i sklepów internetowych, reklamy internetowej, marketingu internetowego, serwisów korporacyjnych czy aplikacji e-biznes.

Obsługujemy klientów kompleksowo (od zakupu domeny po utrzymanie i promocję stron internetowych) lub w zakresie konkretnego wycinka naszej oferty.


zobacz również:

Nie znasz języków programowania ? Ale chcesz samodzielnie zarządzać treścią na stronie internetowej ?
Nasz program activeCMS jest tym czego szukasz !!
. wyślij zapytanie
zobacz więcej
Chcesz założyć sklep internetowy. activeShop24 to kompleksowe rozwiązanie dla twojej firmy. Stabilne oprogramowanie, profesjonalni doradcy. Wsparcie w kampaniach marketingowych, 14 letnie dościawdznie na rynku. To atuty, które przemawiają za naszym produktem.
. wyślij zapytanie
zobacz więcej
Jeszcze nigdy prowadzenie Biura Nieruchomości nie było tak proste. activeBON to połączenie systemu CMS z bazą danych ogłoszeń biura nieruchomości. Prowadzisz biuro obrotu nieruchomościami ? Ten system jest dla ciebie !
. wyślij zapytanie
zobacz więcej,
Biuro Obsługi Klienta kemo.pl: tel. 61 8534063, fax 618534062, e-mail: bok@kemo.pl
© 1998 - 2012 kemo.pl