sklepy internetowe domeny hosting strony www promocje pomoc kontakt
,

 

software


activeCMS
activeShop24
activeBON


programy na zamówienia indywidualne

 

Jeszcze nigdy prowadzenie Biura Nieruchomości nie było tak proste. activeBON to połączenie systemu CMS z bazą danych ogłoszeń biura nieruchomości.
Prowadzisz biuro obrotu nieruchomościami ? Ten system jest dla ciebie !

activeBON jest oprogramowaniem wspierającym pracę biur obrotu nieruchomościami od strony marketingowej. Program w połączeniu z szatą graficzna tworzy pełnowartościową stronę WWW, której celem jest prezentacja firmy oraz jej oferty.

Program umożliwia w prosty sposób zarządzanie ofertami biura. Zarządzanie ofertami jest proste i intuicyjne, wiele statusów ofert pozwala na sprawne zarządzanie zasobami biura.

Moduły activeBON:

Moduł zarządzania ofertami nieruchomości.
Moduł Zarządzania treścią na stronie internetowej
Moduł zarzadzania użytkownikami
Pozostałe modułyModuł zarządzania ofertami nieruchomości:
Pozwala na prezentowanie ofert sprzedaży nieruchomości w indywidualnie tworzonych kategoriach np: mieszkania, domy, działki itd.

Moduł Zarządzania treścią na stronie internetowej :
Za pomocą modułu zarządzania domyślnie stworzonymi podstronami serwisu np. o firmie , Kontakt oraz podstronami tworzonymi na indywidualne potrzeby danego biura obrotu nieruchomościami.

Moduł zarządzania użytkownikami
Za pomocą tego modułu możemy zarządzać użytkownikami, nadawać im odpowiednie uprawnienia, edytować dane, zarządzać hasłami dostępu.


Pozostałe moduły:
Zgłaszanie ofert przez internautę - dzięki formularzowi zgłoszenia oferty, biuro nieruchomości ma możliwość gromadzenia ofert nadsyłanych bezpośrednio od właścicieli nieruchomości. O ostatecznej publikacji oferty w internecie decyduje oczywiście pracownik biura.

Kalkulator opłat - narzędzie umożliwiające użytkownikowi szybkie sprawdzenie wartości wszystkich opłat związanych z kupnem nieruchomości.

Newsletter - umożliwia użytkownikom subskrypcję informacji o nowo dodawanych do bazy nieruchomościach, spełniających wybrane kryteria (np. typ, cena, lokalizacja, metraż).

Wyszukiwarka - umożliwia klientowi znalezienie ofert o interesujących go parametrach.

Oferta specjalna - umożliwia pokazanie kilku zdefiniowanych ofert.

Klientom zainteresowanym naszym produktem proponujemy udostępnienie na czas określony darmowej wersji testowej, w celu zapoznania się z funkcjami i działaniem serwisu.

zobacz również:
Chcesz założyć sklep internetowy?activeShop24 to kompleksowe rozwiązanie dla twojej firmy. Stabilne oprogramowanie, profesjonalni doradcy. Wsparcie w kampaniach marketingowych, 10 letnie doświadczenie na rynku. To atuty, które przemawiają za naszym produktem.
.

Nie znasz języków programowania ? Ale chcesz samodzielnie zarządzać treścią na stronie internetowej ?
Nasz program activeCMS jest tym czego szukasz !!
.


,
Biuro Obsługi Klienta kemo.pl: tel. 61 8534063, fax 618534062, e-mail: bok@kemo.pl
© 1998 - 2012 kemo.pl