sklepy internetowe domeny hosting strony www promocje pomoc kontakt
,

 

software


activeCMS
activeShop24
activeBON


programy na zamówienia indywidualne

 Funkcjonalność sklepu internetowego activeShop24:

Produkty
Magazyn
Dostawy
Klienci
Zamówienia
Płatności
Wysyłka


Produkty


Kategoria i podkategorie produktów:
Produkty w panelu administracyjnym mozna dodawać do dowolnych kategorii i podkategorii produktów. Produkt możesz prezentować w kilku kategoriach.

Warianty produktów / Atrybuty:
Opcja pozwala na dowolne definiowanie dowolne produktów. Przykładowo możesz zdefiniować atrybuty produku którym jest koszulka w rozmiarach m, l, xl. W zamówieniu będziesz iał informacje o dodatkowych parametrach produktu.

Jednostki produktu:
Możesz zdefiniować i wybrać dowolna jednostkę opisująca produkty w twoim sklepie. W zamówieniach znajdziesz informacje o jednostkach w jakich towar ma byc dostarczony do klienta.

Profile produktów:
Jest to karta wzorcowego produktu. Profil produktu przyspiesz dodawanie nowych produktów, lepiej zarządzać produktami w ramach jednej grupy towarowej. W łatwy sposób możesz zdefiniowac wymagane informacje o produkcie

Wyszukiwanie produktów:
Możliwość łatwego znalezienia produktu w sklepie jest podstawą udanych zakupów. Szukanie po najpopularniejszej cesze lub nazwie może nie dać dobrych efektów. Kluczem do sukcesu jest zbudowanie takiej wyszukiwarki, aby pozwalała odnaleźć właściwy produkt. Budując sklep szukamy takich cech, które pomagają w łatwym odnalezieniu żądanego produktu i konfigurujemy wyszukiwarkę tak, aby odnalezienie produktów było najprostsze.

Załączniki:
Dodając załączniki do produktów dostarczasz klientą więcej informacji na temat produktu.

Zdjęcia i miniaturki:
Do produktów możesz dodac dowolną liczbę zdjęć tworząc galerie produktu. Sklep generuje miniaturki w dowolnej wielkości. Zdjęcia będą automatycznie skalowane i pomniejszane do małego rozmiaru.

Flagi:
W łatwy sposób możesz dodac produkt do innych działów np. "Nowośći", "Top 10"

Producenci, Logo producenta:
Dowolnie dodawaj producentów do produktów, które znajdują się w sklepie.Dostępność produktów:
Stany magazynowe możesz wprowadzanie i aktualizować. Dodatkową opcją jest wyświetlanie stanu magazynowego produktu [dokładny stan lub informacja typu: "dużo", "powyżej 10 szt." itp]. Zmniejszanie ilości dostępnych produktów po każdym zakupie.

Opcje magazynowe:
Możesz blokować produkty ze stanem magazynowym "zero" blokując wyświetlanie produktów i składanie na nie zamówień. Możesz również przyjmować zamówienia na wszystkie produkty nie zależnie od stanu magazynowego w sklepie internetowym.Dostawy:
Umożliwia łatwe zarządzanie dostawami do sklepu internetowego. Moduł jest powiązany z Magazynem.

Integracja z programami obsługi magazynu:
Istnieje możliwość zintegrowania stanów magazynowych i dostaw z zawnętrznymi aplikacjami wg. życzeń klientów.Zamówienia z opcją logowania:
Klient składający zamówienia dokonuje rejestracji w sklepie internetowym co pozwala na uproszczenie procedury składania zamówień przy kolejnych zakupach. Budując bazę danych klientów zapewniamy stały rozwój sklepu. Klienci mogą być informowani o nowościach, promocjach, otrzymywać aktakcyjne rabaty na wybrane produkty..

Składanie zamówień bez logowania:
Klienci składają zamówienie wypełniając formularze z informacjami niezbędnymi do realizacji zamówienia.

Zapytanie o produkt:
Klienci odwiedzający sklep mają możliwość skorzystanie z formularza "zapytanie o produkt". Jest to łatwy sposób na zozwiązanie wątpliwości pojawiających przy konkretnym produkcie.

Opinie:
Klienci mogą dodawać swoje komentarze na temat wybranych produktów. Komentarze uwiarygadniają sklep. Masz możliwość weryfikacji opinii w panelu administracyjnym.

Grupy Klientów:

Grupy Rabatowe:

Filtrowanie i wyszukiwanie:

Historia zamówień:

Czarna lista:
Czzarna lista pozwala na eliminowanie zamówień składanych przez osoby nie opłacających zamówień, rezygnujących z zamówień.Składanie zamówienia:
Składanie zamówień jest realizowane zakończeniu zakupów. Klient w zależności od tego czy jest pierwszy raz w sklepie czy jest stałym klientem wypałnia odpowiedni formularz z informacjami o sposobie realizacji i formie płatności miejscu dostawy. Klient na podany adres mailowy otrzymuje potwierdzenie o złożonym zamówieniu.

Zarządzanie zamówieniami:
Zamówieniami zarządzamy poprzez panel administracyjny. W jednym miejscu zbierane są informacje o wszystkich zamówieniach. Zamówienia można dowolnie sortować, dokonać szbkiej weryfikacji.
Zamówienia są w pełni edytowalne, możesz zmienić w nich każde pole od rodzaju i rozmiaru produktu przez wysokość rabatu, aż po dane wysyłki i klienta, a także powiązać numer paczki z konkretnym zamówieniem.

Powiadomienia o zmianie statusu zamówienia:
Podczas realizacji zamówienia klient może być informowany o zmianie statusu zamówienia i przewidywanym terminie realizacji. Informacje są wysyłane na adres mailowy podany podczas składania zamówienia.Płatności moduł podstawowy:
Pozwala na zdefiniowanie podstawowych form płatności: płatność przy odbiorze, odbiór własny-gotówka, przedpłata, przelew bankowy.

Integracja z systemami płatności:
Sklep może dodaktowo zostać zintegrowany z systemami płatności przykładowo: Paypal, Dotpay, Payu, Żagiel.Wysyłka moduł podstawowy:
Pozwala na zdefiniowanie podstawowych parametrów takich jak forma płatności sposób dostawy. Parametry określa klient podczas składania zamówienia.

Integracja z firmami kurierskimi:
Istnieje możliwosć integracji sklepu z firmami kurierskimi.

Koszty wysyłki:
Koszty są definiowane na podstawie następujących parametrów: wagi towarów, ich objętości, wartości kwotowej zamówienia, grupy docelowej (klient jednorazowy lub stały).

Darmowa wysyłka:
Ustawienie darmowej wysyłki w zależności od wielkości zamówienia klienta.Rabaty cenowe
Przypisanie dodatkowej obniżonej ceny na wybrany produkt w określonym czasie lub bezterminowo. Rabaty mogą być dostępne dla wybranej grupy klientów lub dla wszystkich klientów.

Rabaty dla grup klientów
W sklepie dowolnie określasz grupy klientów następnie możesz przypisać rabaty cenowe dla wybranej grupy klientów, np. spełniających warunek obrotów miesięcznie, klient hurtowy itp.. Każda grupa klientów możesz dodatkowo określić rabat na cały asortyment lub wybrane produkty.

Poziomy cenowe
Sklep pozwala na przydzielenie produktu lub grupy produktów do pięciu poziomów cenowych. Grupę cenową określamy na podstawie typu odbiorcy: np. klient jednorazowy, stały klient, hurtownik.

Promocje
Dodatkowy status produktu lub grupy produktów pozwalający dodatkowe promowanie produktu w sklepie internetowym. Dzięki przejrzystemu systemowi promocji zmienisz ceny odpowiednich produktów na określony czas, kwotę lub rabat cenowy.

Nowości
Dodatkowy status produktów nowo dodanycy do sklepu lub nowości w twojej ofercie. Status "Nowości" powoduje m. in umieszczenie produktu w zakładce "nowości".

Top, Bestselle

Integracja z porównywarkami cen:
Porównywarki cen pomagają w promocji sklepu internetowego i jego produktów. Promuj swoje produkty na najpopularniejszych serwisach porównujących ceny, jak: ceneo.pl, skąpiec.pl, nokaut.pl.
Zbieraj również opinie od użytkowników, którzy dokonali transakcji w Twoim sklepie z opineo.pl.

Narzędzia do samodzielnego pozycjonowania:
Pozycjonowanie to ważny element promocji produktów i sklepu internetowego.

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek:
Sklepy są zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych. Dbamy o to, aby kod źródłowy strony był odpowiednio przygotowany dla robotów wyszukiwarek. Dzięki nam Twój sklep pozycjonuje się sam i znajduje się na coraz lepszych pozycjach w wyszukiwarkach.

Edycja słów kluczowych i opisów
Dzięki samodzielnej edycji tytułów i opisów stron ustalasz, jak wyświetla się każda strona w sklepie dla użytkowników w wyszukiwarkach. Dzięki temu masz większy wpływ na pozycjonowanie własnego sklepu oraz ułatwiasz szybkie dotarcie do swojej oferty.

Polecanie produktów znajomym, Newsletter, Banner reklamowy, Kupon rabatowyNewsletter:
Newsletter zapewni ci szybką komunikację z twoimi klientami, możesz w dowolnym cyklu informowac klientów o wydarzeniach w twoim sklepie internetowym.Wygląd sklepu:
Dostusuj sklep do potrzeb klientów , dzięki indywidualnemu systemowi możesz opracować własny oryginalny wygląd swojego sklepu. Nasi specjalisci pomogą ci zaprojektować profesjonalny design.CMS:
Sklep wyposażony jest w narzędzia do zarządzania nie tylko sklepem, ale również stronami informacyjnymi serwisu WWW. CMS - Content Management System - narzędzia do samodzielnej aktualizacji treści na stronie internetowej.
Pozwala to na bieżącą aktualizację wiadomości, które ukazują się na stronie, bez znajomości języków programowania. Po któtkim szkoleniu zarządzanie treścią stroną staje się możliwe dla zwykłego użytkownika.Raporty i statystyki:
Raporty mogą być tworzone w okresach dziennych, tygodniowych, miesięcznych, całościowych lub z zadanego okresu czasowego.Obsługa sklepu:
Zaawansowany system do zarządzania sklepem pozwala jednocześnie pracować wielu administratorom z indywidualnymi uprawnieniami [administator systemu, biuro obsługi, sprzedawca, marketing].Panel administracyjny:
Administracja sklepem odbywa się za pomocą panela dostępnego on-line. Dostępnego po zalogowaniu.Porównywarki:
Zgłoszenie towarów do porównywarek cen pozwala dodatkowo promować sklep internetowy. Najatrakcyjniejszy cenowo towar znajduje się na pierwszych miejscach listy wyszukiwań, a sklep go oferujący może zyskać nowego klienta. System pozwala na taką integrację z porównywarkami cenowymi m.in.: Ceneo, Nokaut, Radar.

Integracja i narzędzia:
Na życzenie klienta system może zostać zintegrowany z dowolnym programem księgowym lub wyszukanymi narzędziami. Do każdej integracji podchodzimy indywidualnie.Eksport i i mport danych:
Po indywidualnych modyfikacjach system pozwala na hurtowe doładowywanie produktami sklepu, pobieranie danych z innych programów np. księgowych jak również istnieje możliwość eksportu infromacji.Pomoc Techniczne i aktualizacje są dostępne dla każdego klienta. Nasi eksperci sa do twojej dyspozycji. Odpowiadamy na każde zapytanie. Unikalny system komunikacji pozwala maksymalnie skrócić czas na odpowiedź i pomoc. Dostęp do pomocy 24 h.
zobacz również

Nie znasz języków programowania ? Ale chcesz samodzielnie zarządzać treścią na stronie internetowej ?
Nasz program activeCMS jest tym czego szukasz !!
.
Jeszcze nigdy prowadzenie Biura Nieruchomości nie było tak proste. activeBON to połączenie systemu CMS z bazą danych ogłoszeń biura nieruchomości. Prowadzisz biuro obrotu nieruchomościami ? Ten system jest dla ciebie ! .


,
Biuro Obsługi Klienta kemo.pl: tel. 61 8534063, fax 618534062, e-mail: bok@kemo.pl
© 1998 - 2012 kemo.pl