sklepy internetowe domeny hosting strony www promocje pomoc kontakt
,

 

software


activeCMS
activeShop24
activeBON


programy na zamówienia indywidualne

 

Jesteśmy firmą specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania dla firm.

Tworzymy oprogramowanie na zlecenie, wykonujemy analizy istniejących rozwiązań informatycznych i powiązanych z nimi procesów zarządzania, proponujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb i jednocześnie umożliwiające obniżenie kosztów oraz automatyzację codziennych czynności.

Zapewniamy kompleksową obsługę zarówno w trakcie realizacji projektu, jak również po jego wykonaniu. W ramach dalszej współpracy istnieje możliwość rozwijania oraz modyfikacji stworzonego oprogramowania.

W wykonywanym na zamówienie oprogramowaniu stawiamy na jakość, stabilność i bezpieczeństwo, a terminowość, solidność i profesjonalizm to bezwzględnie przestrzegane zasady leżące u podstaw działalności naszej firmy.

Zdobyta wiedza i doświadczenie, znajomość trendów i mechanizmów rynkowych dają nam możliwość budowy nowoczesnych systemów informatycznych na światowym poziomie.

zobacz również gotowe rozwiązania:

Nie znasz języków programowania ? Ale chcesz samodzielnie zarządzać treścią na stronie internetowej ?
Nasz program activeCMS jest tym czego szukasz !!
. wyślij zapytanie
zobacz więcej
Chcesz założyć sklep internetowy? activeShop24 to kompleksowe rozwiązanie dla twojej firmy. Stabilne oprogramowanie, profesjonalni doradcy. Wsparcie w kampaniach marketingowych, 10 letnie dościawdznie na rynku. To atuty, które przemawiają za naszym produktem. . wyślij zapytanie
zobacz więcej
Chcesz założyć sklep internetowy. activeShop24 to kompleksowe rozwiązanie dla twojej firmy. Stabilne oprogramowanie, profesjonalni doradcy. Wsparcie w kampaniach marketingowych, 10 letnie dościawdznie na rynku. To atuty, które przemawiają za naszym produktem. . wyślij zapytanie
zobacz więcej

,
Biuro Obsługi Klienta kemo.pl: tel. 61 8534063, fax 618534062, e-mail: bok@kemo.pl
© 1998 - 2012 kemo.pl