sklepy internetowe domeny hosting strony www promocje pomoc kontakt
,

 

kemodesign

strony www
sklepy internetowe
CMS
CRM
b2b


  systemy zarządzania treścią - activeCMS

Nie znasz języków programowania ? Ale chcesz samodzielnie zarządzać treścią na stronie internetowej ?
Nasz program activeCMS jest tym czego szukasz !!
. wyślij zapytanie 
Co zyskujesz?

Twój własny activeCMS - łatwy w obsłudze i spełniający wszystkie wymagania.

Gwarancja jakości - bardzo dobre i wydajne oprogramowanie.

Komfort - do prowadzenia activeCMS wystarczy, że masz dostęp do internetu.

Pewność - niczym nie ryzykujesz, sprawdzone oprogramowanie activeCMS.
 

Nasi konsultanci są do twojej dyspozycji, pomogą ci rozwiązać problemów
związanych z prowadzeniem systemu zarządzania treścią.

Biuro Obsługi Klienta kemo.pl: tel. +48 61 8534063, fax. +48 61 8534062
Biuro Obsługi Klienta wyślij zapytanie
Pomoc Techniczna wyślij zapytanie


System zarządzania treścią (ang. Content Management System CMS) to aplikacja lub zestaw aplikacji internetowych, które pozwalają na łatwe utworzenie, a później sprawną aktualizację i rozbudowę stron internetowych, czy serwisów korporacyjnych. Zarządzanie stronami przy wykorzystaniu CMS nie wymaga specjalistycznej wiedzy- może być obsługiwany przez dowolną osobę, która nabyła podstawy edycji stron przez przeglądarkę. Takiej osobie wystarczy podstawowa umiejętność obsługi komputera, aby aktualizować firmową stronę. Po krótkim przeszkoleniu użytkownik bez żadnej specjalistycznej wiedzy może dodawać nowe strony oraz aktualizować już istniejące.

Systemy zarządzania treścią pozwalają na łatwe zarządzanie całą zawartością strony z poziomu przeglądarki, a wszystkie wprowadzane materiały zachowują jednolitą szatę graficzną i strukturę. "Systemy portalowe" są to szkielety stron. W "zestawie" otrzymujesz forum, sondy, systemy newsowe, systemy rejestracji użytkowników itp. Są one w pełni konfigurowalne (można zmieniać kolory, dodawać własną grafikę).
Zmiana lub dodanie nowej pozycji w menu następuje w jednym miejscu. Nie trzeba poprawiać dziesiątek dokumentów html, tak jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnych statycznych stron. Wszystkie zmiany dokonywane są za pomocą przeglądarki.

Jeśli zajdzie potrzeba zmiany szaty graficznej, wystarczy zmodyfikować jeden, góra kilka plików oraz katalog z obrazkami, a wszystkie strony otrzymują nowy wygląd. Ponadto użytkownik ma możliwość wyboru szaty graficznej sposród różnych, przygotowanych przez właściciela strony szablonów graficznych lub indywidualnego projektu.

Systemy CMS zostały przygotowane z myślą o osobach niewykwalifikowanych w zakresie edycji dokumentów html, dlatego mogą one być obsługiwane przez dowolną osobę, która nabyła podstawy edycji stron przez przeglądarkę. Takiej osobie wystarczy podstawowa umiejętność obsługi komputera, aby aktualizować firmową stronę.


Zaawansowany system uprawnień pozwala na nadanie praw każdemu użytkownikowi tak, aby miał on dostep tylko do określonej części serwisu. W ten sposób aktualizacje i rozbudowę serwisu można rozłożyć pomiędzy różne osoby, które będą zajmowały się odpowiednimi do swoich kompetencji częściami witryny.

System portalowy jest przeznaczony zarówno dla małych, kilkunastostronowych serwisów, jak również dla dużych witryn składajacych się z setek dokumentów.

W systemie można uruchomić wiele modułów - galeria, forum dyskusyjne, ogłoszenia, sklep internetowy, wyszukiwarka, chat, książki adresowe, ankiety, kalendarze wydarzeń i wiele wiele innych.
Dostępna jest opcja do zarządzania banerami. Można tam określić ilość wyświetleń danej reklamy. Dodatkowo system pokazuje ilość kliknięć na dany obrazek, a klientom umożliwia przejrzenie statystyk ich banera.

Systemy CMS mogą być wdrożone w nowo powstajacym jak i w istniejacym już serwisie internetowym.

Dodatkowo systemy te umozliwiają zarządzanie treścią strony w kilku wersjach językowych.


zobacz również:
Chcesz założyć sklep internetowy?activeShop24 to kompleksowe rozwiązanie dla twojej firmy. Stabilne oprogramowanie, profesjonalni doradcy. Wsparcie w kampaniach marketingowych, 10 letnie doświadczenie na rynku. To atuty, które przemawiają za naszym produktem.
.
Jeszcze nigdy prowadzenie Biura Nieruchomości nie było tak proste. activeBON to połączenie systemu CMS z bazą danych ogłoszeń biura nieruchomości. Prowadzisz biuro obrotu nieruchomościami ? Ten system jest dla ciebie !
.


,
Biuro Obsługi Klienta kemo.pl: tel. 61 8534063, fax 618534062, e-mail: bok@kemo.pl
© 1998 - 2012 kemo.pl