sklepy internetowe domeny hosting strony www promocje pomoc kontakt
,

Domeny > Formularze


domeny

rejestracja domen
transfer domen
whois
cennik
formularze

promocje

polowanie na domeny
domeny za grosze

regulamin kemo.pl
regulamin NASK
prawa abonenta

 


Formularze w kemo.pl

Rejestracja domeny.
Rejestracja domeny odbywa się on-line za pomocą systemu rejestracji domen internetowych. Po dokonaniu opłaty domena zostaje zarejestrowana.
rejestruj
Zmiana delegacji domeny.
Zmiana delegacji domeny dokonuje się za pomocą formularza.

Formularze w NASK ( www.dns.pl )

Zmiana abonenta nazwy domeny
Za pomocą tego formularza można zmienić abonenta nazwy domeny internetowej. Formularz musi zawierać oświadczenie zarówno strony przejmującej prawo do nazwy domeny internetowej, jak i zrzekającej się tego prawa. Wraz z formularzem należy przysłać dokumenty rejestrowe obu stron.
Usunięcie delegacji nazwy domeny
Za pomocą tego formularza można złożyć rezygnację z utrzymywania nazwy domeny. Formularz powinien być wypełniony przez abonenta nazwy domeny. Wraz z formularzem należy przysłać dokumenty rejestrowe potwierdzające prawo do reprezentacji abonenta.
Aktualizacja danych abonenta w bazie NASK
UWAGA! ZAMIESZCZONY FORMULARZ NIE SŁUŻY DO ZMIANY ABONENTA NAZWY DOMENY. ZA JEGO POMOCĄ MOŻNA JEDYNIE ZAKTUALIZOWAĆ DANE OBECNEGO ABONENTA.
Upoważnienie do rejestracji nazwy domeny na rzecz innego podmiotu niż uprawniony
Formularz upoważniający do rejestracji nazwy domeny na rzecz podmiotu nie posiadającego prawa do posługiwania się daną nazwą. Formularz powinien być wypełniony przez podmiot posiadający prawo do nazwy.
Ustanowienie płatnika za nazwę domeny
Za pomocą tego formularza można ustanowić płatnika. Po jego ustanowieniu, faktury za utrzymywanie nazwy domeny będą wystawiane nie na abonenta nazwy domeny, a bezpośrednio na ustanowionego płatnika.
Usunięcie płatnika za nazwę domeny
Formularz służący do usunięcia płatnika. Po jego zaakceptowaniu przez NASK, faktury nie będą wystawiane na płatnika, lecz bezpośrednio na abonenta nazwy domeny internetowej..

 


,
Biuro Obsługi Klienta kemo.pl: tel. 61 8534063, fax 618534062, e-mail: bok@kemo.pl
© 1998 - 2012 kemo.pl